Google Ads reklama

Verslo idėjų sprendimai - Skaitmeninė rinkodara

Apie Google Ads

Google Ads – vienas efektyviausių įrankių, skirtų reklamuotis internete. Nesvarbu, ar Jūs esate B2B, ar B2C sektoriaus įmonė, aptarnaujate privačius asmenis ar įmones, parduodate produktu ar teikiate paslaugas – Ads gali būti Jums naudinga. Ko reikia? Tiesiog parinkti tinkamus raktinius žodžius, parašyti akį traukiančius skelbimus ir pasirinkti teisingus nustatymus. Ir nepamiršti matuoti efektyvumo.

Kaip tai veikia?

Žmonės ieško Google paieškoje prekių, paslaugų ir informacijos, įvesdami paieškos užklausas. Šalia natūralių paieškos rezultatų būna rodomi ir reklaminiai skelbimai, atitinkantys žmogaus atliekamas paieškas. Mokama už reklamą tik tuo atveju, kai vartotojas susidomi ir paspaudžia skelbimą, bei nukaliauja į Jūsų tinklapį.

Reklama veikia aukciono principu, kuriame yra svarbi ne tik kaina, bet ir reklamos kokybės parametrai. Svarbu, ar Jūsų skelbimas ir tinklapis atitinka užklausą, ar žmonėms yra įdomi Jūsų pateikiama informacija, ar Jūsų tinklapis yra greitas. Atsižvelgiant į šiuos parametrus ir siūlomą kainą už paspaudimą skelbimai yra talpinami Google viršuje, šone arba apačioje.

Kokie privalumai?

Pasirinkę Google Ads reklamą paieškoje gaunate labai lankstų įrankį, kuris leidžia Jums pasiekti tinkamą vartotoją tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Kas dar?

  • Mokate tiek, kiek norite arba galite sau leisti
  • Galite pasiekti vartotojus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę
  • Google tinklas apima visą pasaulį, pasieksite vartotojus bet kuriame pasaulio kampelyje
  • Galite lengvai sekti rezultatus ir gerinti reklamos veikimą
  • Google Ads puikiai tinka ir lokaliam smulkiam verslui, ir didelėms tarptautinėms įmonėms
  • Google reklama yra lengvas būdas žengti į užsienio rinkas